Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Emlak Medya Grup Sayfalarımızdan Konut Kampanyaları, uzun zamandır gayrimenkul sektörü içerisinde yer alan profesyonel ekibimizin en güncel konut kampanyalarını sizlere sunduğu web sayfamızdır. Tarafımıza ulaşan Türkiye genelindeki projeleri lansman ve güncel kampanya durumuna göre il, ilçe, nitelik vs. bazında kategorize etmekteyiz. Bu sayede ziyaretçilerimiz kullanımı kolay ve sade olan arayüz üzerinden doğrulanmış ve güncel bilgilere hızlıca ulaşabilmekteler.

Türkiye genelindeki konut projelerine ait konut kampanyası listelerini İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi illere göre gruplandırmaktayız. Öte yandan İstanbul konut kampanyası duyurularına daha kolay erişebilmeniz için; İstanbul Avrupa Yakası Konut Kampanyaları, İstanbul Anadolu Yakası Konut Kampanyaları şeklinde başlıklara ayırdık. Bununla birlikte siz değerli ziyaretçilerimizin kullanımı kolay ve sade olan arayüz üzerinden konut kampanyaları bilgilerine daha kısa sürede ulaşabilmeleri için iller yanında ilçe ilçe de filtre yapma imkanı sağladık.

Gayrimenkul sektöründeki projelerinize ait henüz başlangıç aşamasındaki lansman duyuruları ve satış kampanyaları yanında inşaat devam ederkenki süreçte güncellemiş olduğunuz konut kampanyası ve aylık konut satış fiyat listelerinizi bize ulaştırmanız halinde, Konut Kampanyaları web sayfamızda yayınlamaktayız. Buna ilave olarak içeriğinizi, tüm Sosyal Medya Kanallarımızda paylaşmak suretiyle, potansiyel hedef kitlenize hızlıca ulaştırmaktayız.

Çeyrek asırdan fazla gayrimenkul ve inşaat sektörü içerisinde yer alan kişilerin 2020 yılında kurmuş oldukları Emlak Medya, gayrimenkul sektöründeki konut projelerini ve ticari projeleri içeren bir Dijital Medya Ajansıdır.

Yakın geçmişte ortaya çıkan Koronavirüs Salgını ile birlikte toplumun ticari ve sosyal alışkanlıkları ciddi manada değişim göstermiştir. Dünyaya paralel olarak Türkiye’de de değişim gösteren ihtiyaçlar, sosyal medyanın ve dijital platformun önemini gayrimenkul sektöründe de artırmıştır.

Bu durumdan hareketle kurumsal faaliyetlerini emlakmedya.com.tr çatısı altında toplayan Emlak Medya, gayrimenkul projeleri hakkındaki güncel bilgi ve kampanyaları hedef kitlesine etkili ve verimli bir şekilde ulaştırmayı amaçlamıştır.

Emlak Medya, siz değerli paydaşlarının ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilme doğrultusundaki çalışmalarını profesyonel bir anlayışla ve büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

Reklam ve tanıtım paketleri hakkında detaylı bilgi için lütfen İletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Saygı ve Sevgilerimizle

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP
Emlak Medya Genel Müdürü