Sosyal Medya Hesaplarımız

2022’nin Bankasız-Kefilsiz İlk Konut Fırsatı Teknik Yapı’dan!

12 Ocak 2022
4 kez görüntülendi
2022’nin Bankasız-Kefilsiz İlk Konut Fırsatı Teknik Yapı’dan!

“Var olan değerleri kullanarak geleceği inşa etmek” vizyonuyla hareket eden Teknik Yapı’dan benzersiz bir konut fırsatı! Lüks projeleri ile sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan şirket üç projesinde geçerli kampanyası ile dikkat çekiyor.

2022 yılında kaçırılmayacak bir konut fırsatı sizleri bekliyor! Birbirinden lüks ve konforlu projeler ortaya koyarak geleceği inşa etmek için çalışan Teknik Yapı, konut sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında şirket bünyesinde yer alan Uplife Kadıköy, Deluxia Park Residence ve YücelPark konut projelerinde vadeli ödeme seçeneklerine sahip olabileceksiniz.

Uplife Kadıköy

Uplife Kadıköy
Uplife Kadıköy – Teknik Yapı

İstanbul Avrupa Yakası’nın en sevilen ilçelerinden Kadıköy’de yükselen bir proje. Toplam 16 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa edilmektedir. Uplife Kadıköy projesi 4 blok ve 830 konuttan oluşmaktadır. Ayrıca 20 adet ticari ünite de çeşitli dükkanlar için projede konumlanmıştır. Geniş yeşil alanlara sahip projede 6 bin 500 metrekarelik peyzaj alanı yer almaktadır. Ayrıca sahip olduğu modern donatıları ile de dikkat çeken projede konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarına sahiptir.

Proje hakkında detaylı bilgi için; Uplife Kadıköy

Deluxia Park Residence

Deluxia Park Residence
Deluxia Park Residence – Teknik Yapı

İstanbul’un kentsel dönüşüm bölgeleri arasında yer alan Kartal’da inşa edilmektedir. Proje 3 blok olarak karşımıza çıkmaktadır. Deluxia Park Residence projesi kapsamında 364 lüks daire yer almaktadır. 35 katlı rezidans bloğunda yer alan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planları ile inşa edilmektedir. Prestijli ve modern bir konut projesi olarak yükselen yapı, eşsiz Adalar manzarasının karşısında yer almaktadır. Projede yer alan konutlar 51 ile 157 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahiptir.

Proje hakkında detaylı bilgi için; Deluxia Park Residence

YücelPark

konut fırsatı
YücelPark – Teknik Yapı

İstanbul konut projeleri arasında yer alan Yücelpark projesi’de Kartal’da yer almaktadır. Adalar’ın eşsiz güzelliği karşısında yer alan proje toplam 10 bloktan oluşmaktadır. 21 bin metrekarelik bir arsa üzerinde yükselen projede toplam 825 konut yer almaktadır. Projede aileniz ve sevdikleriniz ile mutlu bir şekilde yaşamanız için eşsiz sosyal donatılar yer almaktadır. Projede yer alan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planları ile inşa edilmektedir. Geniş ve ferah bir yaşam alanı sunan projede konutlar haricinde 17 adet de dükkan seçeneği yer almaktadır.

Proje hakkında detaylı bilgi için; Yücelpark

Taksitli Konut Fırsatı!

2022 yılının girmesi ile birlikte konut kampanyaları da hız kazandı. Bu kapsamda gayrimenkul sektörünün öncülerinden Teknik Yapı’da kampanyası ile karşımıza çıktı. Şirket, bünyesinde yer alan 3 dev projesinde geçerli Bankasız – Kefilsiz konut fırsatı sunuyor. Uplife Kadıköy, Deluxia Park Residence ve Yücelpark projelerinde geçerli kampanya ile eşsiz vade imkanları ile konut sahibi olabileceksiniz.

Kampanya kapsamında;

  • 24 ay vade seçeneği %0,89 faiz oranı
  • 36 ay vade seçeneği %1,25 vade oranı sizleri bekliyor.
Konut Fırsatı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?